Pravljični krožek 1. in 2. razred

Učenci 1. in 2. razreda pridno obiskujejo pravljični krožek. Od začetka šolskega leta je viden že velik napredek. Učenci že kar pridno upoštevajo knjižnična pravila. Pravljice zelo radi poslušajo in po njih tudi ustvarjajo. Z učenci pravljičnega krožka že nestrpno čakamo pomlad ter z njo sonce in višje temperature. Z učenci smo se namreč dogovorili, da bomo kakšno pravljico poslušali tudi zunaj, ko bo dovolj toplo in učenci se tega že zelo veselijo. V četrtek so drugošolci prisluhnili pravljici Prašiček in čarobna zvezdica in se iz pravljice učili o sprejemanju drugačnih. Prvošolci pa so poslušali pravljico Oprosti, žal mi je ter se iz pravljice naučili, da se moramo opravičiti in popraviti stvar, ko naredimo nekaj narobe. Komaj čakam, da se ponovno snidemo v tednu, ki prihaja… ponovno bomo ustvarjali pomladne izdelke.